2 prievadai iš Ethernet į skaidulų terpės keitiklį ZJ-100102-25

2 prievadai iš Ethernet į skaidulų terpės keitiklį ZJ-100102-25

Trumpas aprašymas:


Prekės informacija

Prekės žymos

10 / 100M pluošto laikmenų keitiklis konvertuoja 100BASE-FX pluoštą į 100Base-TX vario laikmeną arba atvirkščiai. Pateikite lengvą ir ekonomišką sprendimą, kaip atnaujinti vario tinklą į šviesolaidį, siekiant išplėsti signalo pasiekiamumą. „Media Converter“ perdavimo atstumas iki 120KM. „Plug and Play“ dizainas, lengvai montuojamas. Jis gali būti naudojamas kaip atskiras arba montuojamas į 2U 14 lizdų laikmenų keitiklio važiuoklę su centralizuotu maitinimo šaltiniu.

Specifikacija

• 10 / 100M 2 prievadų Ethernet į skaidulinių terpių keitiklį

• Pusiau arba visiškai dvipusis automatinis derybas

• 10/100 Mbps automatinės derybos dėl vario prievado

• Auto MDI / MDI-X vario prievadui

• Atitinka IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE 802.3

• Palaikykite nuorodos gedimų perėjimo funkciją

• „Plug and Play“ diegimas

• Pratęskite tinklo atstumą iki 100 km

• SC / FC / ST pluošto prievadas pasirenkamas, WDM

• Galima pastatyti 2U 14 lizdų laikmenų keitiklio korpusuose

Specifikacija

  produkto pavadinimas  10 / 100M 2 prievadų Ethernet į skaidulų laikmenų keitiklį (vieno pluošto dvigubas pluoštas)
  Produkto modelis  ZJ-100102-25
  Atitinkantys standartai  IEEE802.3 / u / z / ab, 10Base-T, 100Base-TX 1000Base-TX
  Sąsaja  RJ-45: 2 × 10 / 100Base-TXFiber: 1 × 10 / 100Base-FX (ST / SC / FC jungtis)
  Tinklo laikmenos  10BASE-T: „Cat3,4,5“ UTP (≤100 metrų) 100BASE-TX: „Cat5“ ar naujesnė „UTP“ (≤100 metrų) 1000BASE-TX: „Cat6“ ar naujesnė „UTP“ (≤100 metrų)
  Fiber Media  Multi-mode: 2KMSVienkartinis režimas: 25/40/60 / 80KM
 Optinis kabelis  UTP: kat. 5 / kat. 6Maksimalus atstumas 100mSkaidulos (vieno režimo): 8 / 125,8,7 / 125,9 / 125,10 / 125
  Srauto valdymas  Pusiau dupleksinis priešslėgio srauto valdymas
 Perdavimo atstumas  Vieno režimo 20-100km
  Galia  DC5V1A
  Vartojimas  <5 sav
  Darbo aplinka  Darbinė temperatūra: -3060 ℃; Laikymo temperatūra: -3575 ℃Santykinis drėgnumas: 5% ~ 95% (be kondensato)
   Kriauklė  Geležis
  Pakavimo sąrašas  Laikmenų keitiklis × 1 vnt / pora Maitinimo adapteris × 1 vnt / pora Vartotojo vadovas × 1 vnt

Kokybės sertifikatas × 1 vnt

Garantijos kortelė × 1 vnt

  MTBF  300 000 valandų
  Svoris ir dydis  Produkto svoris: 0,7 kg Gaminio dydis (I × P × A): 11 cm × 7 cm × 2,5 cm
  Garantija  3 metai

  • Ankstesnis:
  • Kitas:

  • Parašykite savo pranešimą čia ir atsiųskite mums