EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    ZJ5610-EL serijos EPON OLT

    ZJ5610-EL yra didelės integracijos ir vidutinės talpos kasetė EPON OLT, skirta operatorių prieigai ir įmonės miestelio tinklui. Jis atitinka IEEE802.3 ah techninius standartus ir atitinka EPON OLT įrangos reikalavimus, nustatytus YD / T 1945-2006. Techniniai prieigos tinklo reikalavimai - pagrįsti „Ethernet Passive Optical Network“ (EPON) ir Kinijos telekomunikacijų „EPON“ techniniais reikalavimais 3.0. ZJ5610-EL serija pasižymi puikiu atvirumu, dideliu pajėgumu, dideliu patikimumu, išsamia programinės įrangos funkcija, el ...
  • xPON OLT ZC8500

    „xPON OLT ZC8500“

    Įvadas 1. Nešlio kokybės didelio tankio stovo tipo PON OLT įranga 2. Vienoda 1G-EPON, 10G-EPON ir GPON platforma 3. 10 PON lizdų, 160 1G-EPON arba 80 10G-EPON prievadų arba 160 GPON prievadų 4 Apsauga nuo PON optinio ryšio, apsauga nuo pagrindinių valdymo plokščių, apsauga nuo maitinimo modulių. Charakteristikos 1. Standartas: EPON atitinka IEEE802.3-2008 standartą, GPON atitinka ITU-T G.984 standartą. 2. Didelė talpa: 160 1G-EPON prievadų arba 80 10G-EPON prievadų arba 160 GPON prievadų. 3. Daugiaportai: „GE Comb“ ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    Lauke EPON OLT ZC6000

    Įvadas 1. Nešiklio klasės lauko EPON OLT įranga 2. Pasirenkamas 1550 nm EDFA kištukas modulis 3. 8 PON prievadai 4. Pramoninio lygio dizainas, visiškai uždaras liejimas iš Al apvalkalo 5. Pertekliniai maitinimo moduliai Charakteristikos 1. Standartas: atitinka IEEE802.3- 2008 m. Standartas. 2. Aptarnavimo sąsaja: tinklo pusė: 2 GE elektriniai prievadai ir 2 10GE optiniai prievadai, vartotojo pusė: 8 GEPON prievadai. 3. EDFA funkcija: teikia prijungiamus CATV EDFA modulius, o išėjimo optinę galią galima pritaikyti. 4. Aukšta relia ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Nešiklio klasės dėžutės tipo EPON OLT ZC1600

    Įvadas 1. „Carrier“ klasės dėžutės tipo „EPON OLT“ įranga 2. Tinka nedidelio masto prieigai, lanksti montuojant 3. 16 PON prievadų 4. PON optinio ryšio apsauga, nereikalingi maitinimo moduliai Charakteristikos 1. Standartas: atitinka IEEE802.3- 2008 m. Standartas. 2. Talpa: 16 PON prievadų. 3. Daugiaportiai: tinklo pusėje pateikite GE prievadus (elektrinius ir optinius) ir 10GE optinius. 4. Didelis patikimumas: maitinimo modulių apsauga nuo pertekliaus, ventiliatorių modulių atleidimas, PON optinių jungčių prote ...