Optinių skaidulų priedai

  • FC Fiber Optical Pigtail

    „FC Fiber Optical Pigtail“

    Skaidulinės optinės juostos yra greitas būdas gaminti komunikacijos prietaisus šioje srityje. Jie yra suprojektuoti, pagaminti ir išbandyti pagal pramoninių standartų diktuojamą protokolą ir našumą, kurie atitiks griežčiausias jūsų mechanines ir eksploatacines specifikacijas. Funkcija 1. Produktas priima importuotus keraminius kaiščius ir importuoja aukštos kokybės šviesolaidinius kabelius. 2. Pristatykite pažangią užsienio šlifavimo technologiją ir šlifavimo įrangą, kad būtų užtikrintas pluošto centravimo nuokrypis ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC šviesolaidžio kuodelis

    Skaidulinės optinės juostos yra greitas būdas gaminti komunikacijos prietaisus šioje srityje. Jie yra suprojektuoti, pagaminti ir išbandyti pagal pramoninių standartų diktuojamą protokolą ir našumą, kurie atitiks griežčiausias jūsų mechanines ir eksploatacines specifikacijas. Specifikacija Jungtis A LC jungtis B Nebaigtas pluošto režimas 9 / 125μm Pluošto tipas Vienspalvis lenkiškas APC kabelio skersmuo 0,9 mm Striukės medžiaga PVC striukės spalva Geltona Bangos ilgis 1310nm / 1550nm Patvarumas> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    „FC Fiber Optical Pigtail“

    Skaidulinės optinės juostos yra greitas būdas gaminti komunikacijos prietaisus šioje srityje. Jie yra suprojektuoti, pagaminti ir išbandyti pagal pramoninių standartų diktuojamą protokolą ir našumą, kurie atitiks griežčiausias jūsų mechanines ir eksploatacines specifikacijas. Jungties tipas FC lenkiško tipo UPC / APC pluošto režimas OS2 9 / 125μm bangos ilgis 1310/1550 nm pluošto skaičius paprasto pluošto laipsnis G.652.D / G.657.A1 įterpimo nuostolis ≤0.3dB grąžinimo nuostolis UPC ≥50dB, APC≥60dB atte ...
  • ST Single Mode Patch Cord

    ST vieno režimo pataisos laidas

    Šis ST vieno režimo pataisymo laidas yra viena iš MT serijos jungčių. Serijos įvorėse tiksliam sujungimui naudojamos dvi įvorės, kurių skersmuo yra ant įvorės galo paviršiaus ir kreipiamasis kaištis. Be to, jis gali būti perdirbamas gaminant įvairius džemperius. Kompaktiškas jungties dizainas leidžia megztiniui turėti daug gyslų ir mažą dydį. Kita vertus, šis ST vieno režimo pataisos laidas gali būti plačiai naudojamas didelio tankio integruotose šviesolaidinėse linijose.
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Vieno režimo į daugiamodį pluošto pataisymo laidą

    Šis vieno režimo į daugiamodį šviesolaidžio pleistro laidas yra specialiai sukurtas tam, kad iš prietaiso į šviesolaidžio kabelių jungtį būtų užtaisyti laidai. Šis storesnis apsauginis sluoksnis paprastai naudojamas ryšiui tarp optinio imtuvo ir gnybtų dėžutės. Palyginti su rinkoje esančiu įprastu laidu, mūsų vieno režimo ir daugiamodžio pluošto pleistro laido pranašumas yra geras pakartojamumas, geras veikimas tarp kištukų ir geras stabilumas temperatūroje. Kita vertus, jis taip pat realiai ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC - SC vieno režimo pataisos laidas

    Šiame SC - SC vienmodžio pleistro laide yra dvi kreipiamosios skylės, kurių skersmuo yra ant įvorės galo, ir kreipiamasis kaištis, kad būtų galima tiksliai sujungti. Tai tikrai lengva įdiegti ir nereikia ypatingo priežiūros. Be to, jis gali būti apdorotas gaminant įvairių formų MPO džemperius. Įrengtas pažangus procesas, mūsų SC į SC vienmodis patch laidas gali būti plačiai naudojamas didelio tankio integruotose šviesolaidžių linijų aplinkose laidų procese, užtikrinant greitą veikimą. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC - LC vienmodis pataisymo laidas

    Šis SC – LC vienmodis patch laidas yra prijungtas prie optinio perdavimo sistemos, kuri realizuoja ryšio funkciją per optinį sujungimą, o signalo kodavimo formate nieko nėra. Palyginti su rinkoje esančiu įprastu laidu, mūsų SC – LC vienmodis patch laidas turi pranašumų užtikrinant itin mažos delsos duomenų perdavimą ir palaikant itin plačią maitinimo įtampą. Įrengtas puiki apsauga nuo galios ir automatinis perjungimas, jis palaiko ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    Nuo MTRJ iki MTRJ šviesolaidinio pleistro laido

    Šiame MTRJ – MTRJ pataisymo laide yra apsauginė konstrukcija, kuri realizuoja funkciją, kad būtų išvengta optinės skaidulos, pvz., Vandens, gaisro, elektros smūgio ir kt., Žalos aplinkai. Centras yra šviesą perduodanti stiklo šerdis. Daugiamodėje skaiduloje šerdies skersmuo yra maždaug toks, koks yra žmogaus plaukų storis. Vienmodis pluošto šerdis turi skersmenį. Šerdies išorę supa stiklinis vokas, kurio indeksas yra mažesnis ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC – LC vienmodis pluošto pataisymo laidas

    Šis LC – LC vienmodis pluošto pleistro laidas gali būti ideali priemonė prijungiant optinio pluošto paskirstymo rėmelį ir optinės informacijos lizdą prie jungiklio, jungiklį tarp jungiklių, jungiklį tarp jungiklio ir kompiuterio ir ryšį tarp jungiklio. optinės informacijos lizdą ir kompiuterį. Įrengtas aukšto našumo, mūsų LC – LC vienmodis pluošto pleistro laidas gali būti pritaikytas valdymo posistemiui. Dėl tinkamo dydžio ir lengvo svorio ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC vienmodis optinio pluošto pataisymo laidas

    Šis „LC“ vieno režimo pataisymo laidas ypač tinka didelio tankio aplinkoms. Palyginti su rinkoje esančiu įprastu laidu, šiame laide yra itin maža jungtis, kuri sutaupo daugiau vietos, palyginti su įprastu laido jungikliu, nepaveikdama traukos. Miniatiūrinės jungties uodegos apvalkalas yra trumpesnis nei įprasto LC jungties uodegos apvalkalas, todėl sutaupoma daugiau vietos spintelės valdymui. Dėl didelio našumo mūsų LC vieno režimo pataisymo laidas yra trumpesnis ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC vieno režimo pataisos laidas

    · Atitinka EIA / TIA 604-2 su keramikiniu įvoriu, skirtu greitųjų kabelių tinklams. · Atspausdintas kabelis padeda išaiškinti ir atpažinti skirtingus kabelius. · Cirkonio oksido keramikos antgalis „Optimum IL and RL“. · Nejautrūs lankstiniai kabeliai rodo puikų atsparumą. · K = K dėžutės pakuotė maksimaliai apsaugo jūsų daiktus. Jungtis FC - FC striukė OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm pluošto režimas 9 / 125μm striukės spalva geltona poliravimo APC iki APC striukės medžiaga PVC (OFNR), ...
  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST – ST OM3 dvipusis pleistras

    · Atitinka EIA / TIA 604-2 su keramikiniu įvoriu, skirtu greitųjų kabelių tinklams. · Atspausdintas kabelis padeda išaiškinti ir atpažinti skirtingus kabelius. · Cirkonio oksido keramikos antgalis „Optimum IL and RL“. · Nejautrūs lankstiniai kabeliai rodo puikų atsparumą. · K = K dėžutės pakuotė maksimaliai apsaugo jūsų daiktus. Jungtis ST-ST striukė OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm pluošto režimas 50 / 125μm OM3 striukės spalva Aqua Poliravimo UPC iki UPC striukės medžiaga PVC (OFNR), OFNP, LSZH įterpimas ...
12345 Kitas> >> Puslapis 1/5