WDM modulis

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    Bangos ilgio dalinio pasyvaus optinio tinklo modulis skirtas GPON / XGPON / NGPON2 programoms. Jis pagrįstas plonos plėvelės filtro (TFF) technologija ir veikia 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm kanalu. Savybės ● Mažas įterpimo nuostolis ● Didelė izoliacija ● Žemas poliarizacijos priklausomas nuostolis ● Kompaktiškas dizainas ● Didelis patikimumas ir didelis stabilumas ● Plati darbo temperatūra: Nuo -5 ℃ iki 75 ℃ ● Atitinka „Telcordia GR-1209-CORE“ ● Atitinka „Telcordia GR-1221-CORE“ Programos CWDM sistema PON Networ ...
  • FWDM Componet

    „FWDM Componet“

    Šie FWDM komponentai naudoja brandžią plonos plėvelės trukdžių filtravimo technologiją atskirti arba sujungti specifinius optinius signalus. Dėl plataus pralaidumo, mažų įterpimo nuostolių, didelės izoliacijos ir nuo žemos temperatūros priklausančių nuostolių, jie idealiai tinka naudoti optinio stiprintuvo, CATV ir FTTH programose. Funkcijos ● Platus pralaidumas ● Mažas įterpimo nuostolis ● Didelis kanalų izoliavimas ● Išskirtinis patikimumas ir stabilumas Programos l Optiniai stiprintuvai l CATV specifikacijos Prekė Vieneto parametrai Pastabos Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM komponentas

    Ypatybės ● Platus pralaidumas ● Mažas įterpimo praradimas ● Didelis kanalų izoliavimas ● Išskirtinis patikimumas ir stabilumas Programos ● Optiniai stiprintuvai ● CATV specifikacijos Elementas Parametrai Prieigos prievadas (CP) Centrinis bangos ilgis lp nm 1310 ir 1490 Bangos ilgio diapazonas nm 1310 + -50 ir 1490 + -10 Įterpimo nuostolis dB ≤ 0,80 Plokštumas dB ≤0,30 Izoliacija @ λR dB ≥30 Atspindžio prievadas (CR) Centrinis bangos ilgis lR nm 1550 Bangos ilgio diapazonas nm 1535 ~ 1620 Įterpimo Lo ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM modulis „Mux Demux DWDM“

    „Dense Wavelength Division Multiplex Module“ skirtas DWDM tinklo programoms. Jis pagrįstas plonos plėvelės filtro (TFF) technologija ir veikia esant 200G kanalų atstumui tarp ITU Grid CWDM bangos ilgių nuo 1520 nm iki 1620 nm. Funkcijos ● Mažas įterpimo nuostolis ● Didelė izoliacija ● Žemas poliarizacijos priklausomas nuostolis ● Didelis patikimumas ir didelis stabilumas ● Suderinama su „Telcordia GR-1209-CORE“ ● Suderinama su „Telcordia GR-1221-CORE“ ● „RoHS-6“ suderinamomis programomis DWDM sistemos PON tinklų CATV nuorodų specifikacija .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    150G DWDM MODULE MUX DEMUX bazinei stočiai

    „Dense Wavelength Division Multiplex Module“ skirtas DWDM tinklo programoms. Jis pagrįstas plonos plėvelės filtro (TFF) technologija ir veikia esant 150G kanalų atstumui tarp ITU Grid CWDM bangos ilgių nuo 1520 nm iki 1620 nm. Savybės ● Mažas įterpimo nuostolis ● Didelis izoliacija ● Mažas poliarizacijos priklausomas nuostolis ● Didelis patikimumas ir didelis stabilumas ● Suderinama su „Telcordia GR-1209-CORE“ ● „Telcordia GR-1221-CORE“ suderinamos programos „DWDM System PON Networks CATV Links“ specifikacija Parametrų blokas S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM modulis MUX DEMUX LGX CASE

    „Dense Wavelength Division Multiplex Module“ skirtas DWDM tinklo programoms. Jis pagrįstas plonos plėvelės filtro (TFF) technologija ir veikia 100G kanalų atstumu tarp ITU Grid CWDM bangos ilgių nuo 1520 nm iki 1620 nm. Savybės ● Mažas įterpimo nuostolis ● Didelis izoliacija ● Mažas poliarizacijos priklausomas nuostolis ● Didelis patikimumas ir didelis stabilumas ● Suderinama su „Telcordia GR-1209-CORE“ ● „Telcordia GR-1221-CORE“ suderinamos programos „DWDM System PON Networks CATV Links“ specifikacija Parametrų blokas S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Aukštos kokybės CWDM multiplekseris su 1470-1610 nm bazinei stočiai

    „Coarse Wavelength Division Multiplex Module“ skirtas 5G bazinių stočių ir kelių bangų ilgio CWDM tinklo programoms. Jis pagrįstas plonos plėvelės filtro (TFF) technologija ir veikia esant 20 nm kanalų atstumui tarp ITU tinklo CWDM bangos ilgių nuo 1270 nm iki 1610 nm. Savybės ● Mažas įterpimo nuostolis ● Didelis izoliacija ● Mažas poliarizacijos priklausomas nuostolis ● Didelis patikimumas ir didelis stabilumas ● Platus veikimo bangos ilgis: nuo 1260 nm iki 1620 nm ● Plati darbo temperatūra: nuo -5 ℃ iki 75 ℃ ... Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    9 + 1CH CWDM su „LGX Box“

    „Coarse Wavelength Division Multiplex Module“ skirtas 5G bazinių stočių ir kelių bangų ilgio CWDM tinklo programoms. Jis pagrįstas plonos plėvelės filtro (TFF) technologija ir veikia esant 20 nm kanalų atstumui tarp ITU tinklo CWDM bangos ilgių nuo 1270 nm iki 1610 nm. Savybės ● Mažas įterpimo nuostolis ● Didelė izoliacija ● Žemas poliarizacijos priklausomas nuostolis ● Didelis patikimumas ir didelis stabilumas ● Atitinka „Telcordia GR-1209-CORE“ ● Atitinka „Telcordia GR-1221-CORE“ Specifikacija Parametrų vieneto specifikacija ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    8CH CWDM Mux ir Demux modulis

    „Coarse Wavelength Division Multiplex Module“ skirtas 5G bazinių stočių ir kelių bangų ilgio CWDM tinklo programoms. Jis pagrįstas plonos plėvelės filtro (TFF) technologija ir veikia esant 20 nm kanalų atstumui tarp ITU tinklo CWDM bangos ilgių nuo 1270 nm iki 1610 nm. Ypatybės Mažas įterpimo nuostolis Didelis izoliacija Žemas poliarizacijos priklausomas nuostolis Platus veikimo bangos ilgis: Nuo 1260 nm iki 1620 nm plati darbo temperatūra: nuo -5 ℃ iki 75 ℃ Didelis patikimumas ir didelis stabilumas Telcordia GR-1209-CORE ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    Dviejų krypčių vieno pluošto optinis cirkuliatorius

    Cirkuliatorius supranta negrįžtamą optinį perdavimą, kuris nukreipia atvirkštinį šviesos perdavimą, atskiria jį nuo priekinio šviesos perdavimo erdvėje ir išleidžia jį iš kito prievado. Jis gali būti naudojamas su WDM MUX moduliu ir DEMUX moduliu, norint realizuoti vienos skaidulos dvikryptį perdavimą ir taupyti pluošto išteklius. Savybės ● Mažas įdėjimo nuostolis ● Mažas priklausomybės nuo poliarizacijos nuostolis ● Plati veikimo temperatūra: nuo -5 ℃ iki 75 ℃ ● Didelis patikimumas ir stabilumas ... Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    CCWDM „Mux Demux“ modulis

    Kompaktiškas šiurkščios bangos ilgio dalinis multipleksas skirtas daugiabučiams CWDM tinklo taikymams ir 5G bazinės stoties moduliui. Mūsų CCWDM, pagamintas remiantis laisvosios kosmoso technologijomis, veikia 20 nm kanalų atstumu tarp ITU tinklo CWDM bangos ilgių nuo 1270 nm iki 1610 nm. Savybės ● Mažas įterpimo nuostolis ● Didelis izoliavimas ● Žemas PDL ● Kompaktiškas dizainas ● Geras kanalų ir kanalų tolygumas ● Platus veikimo bangos ilgis: nuo 1260 nm iki 1620 nm ● Didelis patikimumas ir stabilumas ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...